חזרה לעמוד הקודם

עמודי הפייסבוק האינטראקטיביים ביותר לשנת 2016

תקציר:

המזבלה וחברת הניטור SpyTheNet חושפות לראשונה את רשימת עמודי הפייסבוק הישראלים האינטראקטיביים ביותר לשנת 2016. הדירוג השנתי חושף את העמודים שעשו את העבודה הטובה ביותר במהלך 2016.

תיאור:

אתר המזבלה וחברת SpyTheNet, לניטור ומדידת השיח ברשת, מציגים את דירוג עמודי הפייסבוק האינטראקטיביים ביותר של השנה, בחמש קטגוריות שונות: כללי, פוליטיקאים, חדשות, אמנים ומותגים. מטרת הדירוג היא לבדוק מה העמוד שעושה את העבודה הטובה ביותר בפייסבוק, על ידי חישוב האינטראקציות (לייקים, תגובות, שיתופים וכו') ביחס למספר האוהדים בעמוד.

בשני המקומות הראשונים נמצאים שני יוצרים של סרטונים הומוריסטיים – במקום הראשון דניס צ'רקוב עם למעלה מ-10,500 אינטראקציות ממוצעות לסטטוס. במקום השני הקומיקאי חן מזרחי עם ממוצע 10,400 אינטראקציות לסטטוס, וקהל של יותר מ- 300,000 אוהדים. במקום השלישי נמצא העמוד של "הצינור". במקום הרביעי, הפוליטיקאי בעל העמוד האינטראקטיבי ביותר ב- 2016, בנימין נתניהו.

ל-20 העמודים האינטראקטיביים ביותר, שבדרך כלל מאוכלסים על ידי פוליטיקאים ומפורסמים, נכנסו השנה גם הרבה עמודי נישה, כמו "ישראלים מצייצים", "היגיון של אישה", "חיילים מצייצים" ופשפשוק. ב"מזבלה" מייחסים את העלייה הזו של עמודי נישה שונים, לוואקום שהותיר אחריו "סטטוסים מצייצים", כשנסגר בתחילת 2015.

לקריאה נוספת