חזרה לעמוד הקודם

קיץ אינטרנטי 2017: בטוחים שאנחנו בטוחים!

לקראת הקיץ ורגע לפני היציאה לחופש הגדול, קמפיין חדש מכוון להעלאת המודעות ויצירת שיתוף פעולה בין הורים לילדים: "בטוחים שאנחנו בטוחים- לא נופלים ברשת"

איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) קבוצת המדיה הופ! ו-HOT השיקו יחד קמפיין המיועד לקבוצות גיל שונות – מלווה בקליפ קצבי בכיכובה של אגם בוחבוט, הפונה לילדים ובני נוער ועוסק בשמירה על הפרטיות ובריונות ברשת, ובקליפ בכיכובם של יובל המבולבל ומיכל הקטנה, הפונה לגילאי הגן ומתמקד במתן כלים לזהירות בעת הגלישה ודרכי התמודדות עם תוכן לא הולם.

מידע להורים

כחלק מהקמפיין הופק גם תשדיר מידע לציבור הפונה להורים, שמטרתו לעורר את מודעותם לסכנות הקיימות לילדים ברשת ולחשיבות הגדולה של שיחה והנחייה נכונה.

היכנסו לאתר הופ! hop.co.il לאזור המיוחד להורים ובו מאמרים בנושאים כגון: תוכנות סינון תכנים, שמירה על פרטיות הילדים, הורים כדמות לחיקוי בעולם דיגיטלי, משחקי ילדים ברשת, תוכן פוגעני ברשת ועוד.

הסכם תקשורת משפחתי

אחד הכלים המרכזיים המוצעים בקמפיין הוא הסכם תקשורת משפחתי: כלי עזר להורים, המעודד שיח פתוח בינם לבין הילדים וכולל הצעה להסכמות הדדיות המכבדות את הצרכים והרצונות של הילד, בצורה שתגן עליו מפני הסכנות ברשת. ההסכם כולל 3 גרסאות: לילדי הגן, לילדי בית הספר היסודי ולבני נוער. ההסכם המשפחתי זמין ופתוח להורדה באתר. אנו ממליצים לכל משפחה, לעשות בו את ההתאמות והשינויים המתאימים לאופן שבו היא מוצאת לנכון.

אנו עומדים לרשות הציבור תמיכה וייעוץ בפגיעות ברשת ובנושאים נוספים, במרכז לאינטרנט בטוח של איגוד האינטרנט הישראלי

ניתן לפנות באמצעות נציג אנושי בטלפון או בוואטסאפ 054-8-858911, בדוא"ל או באמצעות טופס דיווח.

לאתר "בטוחים שאנחנו בטוחים" של קבוצת הופ!