חזרה לעמוד הקודם

ברכות לזוכים בתחרות פיתוח הויזואליזציות

אנו שמחים להודיע כי תחרות הוויזואליזציות הגיעה לסיומה והזוכים בתחרות הוכרזו במסגרת כנס HTML5FEST שהתקיים ב-20 בנובמבר בכפר המכבייה.

במקום הראשון  – יהונתן דניב \ ווידג'ט האג'נדות

הזוכה במקום הראשון הוא יהונתן דניב מהסדנה לידע ציבורי שהציג יישום מקורי על כנסת ישראל, המתאר בצורה ידידותית את מאמצי הקידום של אג'נדות ע"י חברי הכנסת ומפלגות שונות. הסדרה שהוצגה לשיפוט בתחרות מציגה את יוזמות החקיקה בתחומי האינטרנט השונים ומאפשרת תצוגה ברורה של מגמות חקיקה על האינטרנט בישראל. ההגשה מבוססת על סדרת הנתונים הצעות חוק וועדות בכנסת הקשורות לאינטרנט המציגה נתונים מאתר כנסת פתוחה. ניתן לצפות ביישום בדוגמה המובאת כאן או בכל אחת מהאג'נדות באתר כנסת פתוחה.

למידע נוסף על ההגשה לחצו כאן

במקום השני – בנימין לאוקשטיין \ הצגה של סקר בנושא השימוש באינטרנט עם חלוקה למגזרים

הזוכה במקום השני הינו בנימין לאוקשטיין שהציג יישום היוצר הצגה גראפית של נתונים מתוך הסדרה סקר בנושא השימוש באינטרנט עם חלוקה למגזרים. האפליקציה עושה שימוש ב-CSS בכדי לייצר ויזוליזציה אינטראקטיבית. לצפייה באפליקציה לחצו כאן

בנוסף אנחנו רוצים להודות לכל המגישים על המאמץ וההשקעה. מטרת התחרות הייתה לעודד מפתחי ווב להשתמש בפלטפורמות הרשת המבוססת על תקנים פתוחים בכדי להציג נתונים סטטיסטיים מתוך מאגר STS וכל המשתתפים בתחרות תרמו ליעד זה. אנו רוצים גם להודות לצוות השופטים שהשקיעו זמן ומחשבה בבדיקת ודירוג ההגשות.

אנו ממליצים לכולם לצפות בשאר ההגשות לתחרות בלינקים המצורפים –