חזרה לעמוד הקודם

חשבונות האינסטגרם המובילים לחודש מרץ 2017

הרשת החברתית אינסטגרם היא בית גידול למשפיעני רשת, לא בהכרח מפורסמים, שזוכים למאות אלפי עוקבים ולפניות רבות ממותגים ומפרסמים.

מתוך ההכרה בחשיבות של אינסטגרם למגזר העסקי, אתר המזבלה וחברת הניטור והמדידה SpyTheNet, הפיקו את דירוג 50 הישראלים המשפיעים באינסטגרם. הדירוג מופק באמצעות כלי הניטור והמדידה של חברת SpyTheNet ומודד את רמת האינטראקטיביות של החשובות, כלומר עד כמה כל פרסום בחשבון מעורר אינטראקציה.

הדירוג סוקר בעלי חשבונות ציבוריים (פתוחים) עם 5,000 עוקבים לפחות ומאפשר למפרסמים ולחברות פרסום לאתר משפיעני אינסטגרם שרלוונטיים למותג שלהם וכן גולשים שמחפשים דמויות מעניינות ובולטות לעקוב אחריהן. על מנת להיכנס לדירוג יש לפרסם לפחות 4 תכני אינסטגרם בחודש.

בזמן שרשימת המשפיענים בפייסבוק מורכבת בעיקר מגברים, הרשימה המובילה באינסטגרם מאוכלסת בעיקר על ידי נשים. המשפיענית המובילה בישראל היא השחקנית והדוגמנית בת ה-16, אנה זק, עם למעלה מחצי מיליון עוקבים, ו-60,000 אינטראקציות בממוצע לתמונה/וידאו. במקום השני נמצאת בר רפאלי עם 42,000 אינטראקציות. אחריהן נטע אלחמייסטר במקום ה-3, עם ממוצע 26,000 אינטראקציות, ואביטל כהן במקום הרביעי עם 19,000 אינטראקציות. עדן בן זקן במקום החמישי עם 15,000 אינטראקציות.

עוד מרכיבות את העשרייה הפותחת: מריה מירי דומרק, עדי ביטי, נועה קירל, אור דניאל ואליאנה תדהר.

הגבר הראשון שמופיע ברשימה הוא אלעד לוי, אושיית הרשת ויוצר הסרטונים הוויראליים, עם 13,500 אינטראקציות ו- 118,469 עוקבים.