חזרה לעמוד הקודם

השנה של סטטיק ובן-אל ביו-טיוב ישראל

יו- טיוב מסכמת שנה וחושפת את הסרטונים הפופולריים ביותר בישראל ל-2017.

רשימת הסרטונים הנצפים ביותר בישראל, מורכבת בעיקר מלהיטים ומסרטונים הומוריסטיים, כאשר ראש הרשימה מורכב מסרטונים שעונים לשתי הקטגוריות, קליפים ללהיטים עם פן הומוריסטי. כך בראש הרשימה נמצא החידוש לשיר "אצל הדודה והדוד", שמבוצע על ידי נועה קירל ואגם בוחבוט, בהפקה מהוקצעת ל"בזק". במקום השני, הקליפ המילולי ל"טודו בום" של סטטיק ובן אל תבורי, ואחריו, במקום השלישי, הלהיט של ההרכב הקומי, "ערוץ הכיבוד", בשיתוף עם "ארץ נהדרת"- "טניה". במקום החמישי, בו גם ניתן למצוא שילוב של הומור וקצב קליט, נמצא הסרטון "גשם גשם מיטפטף", שמבוסס למעשה על קטע מתוך ריאיון בתכנית "שש עם", וזכה להרבה פארודיות ומאש-אפים.

שאר המקומות בעשירייה הראשונה שייכים גם הם ללהיטים נוספים של סטטיק ובן-אל תבורי, ולדמויות קומיות שונות שעוסקות בפארודיה על עולם המוסיקה, כמו אגס קימל, בגילומה של תום יער, ועוד להיטים של "ערוץ הכיבוד".
יו-טיוב מפרסמת גם רשימה נפרדת לקליפים מוסיקליים בהפקה מקצועית. במקום הראשון והשני, ברשימת הקליפים המוסיקליים הכי נצפים בישראל, נמצאים סטטיק ובן-אל תבורי, עם "טודו בום" ו-"זהב" בהתאמה. אחריהם נמצא Despacito שלLouis Fonzi ו- Daddy Yanki, הקליפ שנמצא במקום הראשון ברשימת הנצפים ביותר בעולם השנה. במקום הרביעי Ed Sheeran, עם הקליפ ל-Shape of You ובחמישי משה פרץ עם השיר "קרמלה".