החזירו אותם הביתה עכשיו
חזרה לעמוד הקודם

בחירות לוועד המנהל 2019

הוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי אמון על התוויית המדיניות והאסטרטגיה של האיגוד, ומונה שבעה חברים המכהנים בהתנדבות.

הבחירות לוועד העמותה מתקיימות אחת לשנה. במערכת הבחירות הנוכחית ובהתאם להוראות התקנון נבחרו 2 חברי ועד חדשים.

ההצבעה התבצעה באמצעות מערכת הצבעות מקוונת, וכל הליך הבחירות התנהל בפיקוח ועדת בחירות, המורכבת גם היא מחברי עמותה מתנדבים, הגוף המבקר והיועץ המשפטי של העמותה.

להלן תוצאות הבחירות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) לשנת 2019 :

קרן אלבורג-רימון

עו"ד קרן אלבורג-רימון. צילום: עידן גרוס

עו"ד קרן אלבורג-רימון  (83 קולות מכלל הבוחרים)

עו"ד קרן אלבורג- רימון בעלת 28 שנות ניסיון בעריכת דין ועומדת בראש תחום הקניין הרוחני במשרד הרצוג, פוקס, נאמן. אלבורג-רימון בעלת ניסיון רב בתחום הייעוץ לאסטרטגיית קניין רוחני, הן ללקוחות רב-לאומיים עתירי קניין רוחני והן לחברות בתחילת דרכן. במסגרת עבודתה היא מעורבת בעסקאות בעלות היבטי קניין רוחני וטכנולוגיה בעבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים, עוסקת בניסוח חוזים וניהול משא ומתן מסחרי, בדגש על תחומי פיתוח ומסחור הטכנולוגיה והשימוש בקניין רוחני, ואף מתמחה בניהול תיקי סימני מסחר בינלאומיים ובטיפול בממשק שבין סימני מסחר לשמות מתחם.

תא"ל (במיל') רמי מלאכי – (72 קולות מכלל הבוחרים)

רמי מלאכי

רמי מלאכי. צילום: עצמאי

רמי מלאכי בעל 28 שנות שירות צבאי בהן פיקד על יחידות טכנולוגיות. בתפקידו האחרון כמפקד לוט"ם, חטיבת הדיגיטל והמידע באגף התקשוב וההגנה בסייבר פיקד על למעלה מ-3,000 קציני וחיילים ואף זכה במהלך שירותו הצבאי בפרס בטחון ישראל. בנוסף, פעל רבות בתחום החינוכי כאשר תחת פיקודו יחידת בסמ"ח (האקדמיה הצה״לית למקצועות התוכנה וההגנה בסייבר) עסקה בהרחב החינוך הדיגיטלי לפריפריה הגיאוגרפית, הסוציו-אקונומית והתרבותית.

הנבחרים יצטרפו אל חברי הוועד המכהנים בהתנדבות: ארוד בליסה, רועי בסר, פרופ' קרין נהון, אבי נגר וקובי סלע.

שיעור ההצבעה הינו 53.36% (למעלה מכפול משיעור ההצבעה בשנה שעברה – 24.95%).

ברכות לזוכים – אנו מברכים על הצטרפותכם, וזוהי ברכה כפולה: הן למתן במה וייצוג לקולות חדשים מכלל חברי האיגוד והן על השוויון המגדרי בקרב הנבחרים. ליתר המתמודדים – תודה על הנכונות והרצון להיות חלק משפיע, נשמח להמשך מעורבותכם.

תודות

חברי הוועד המנהל וצוות המקצועי של איגוד האינטרנט מבקשים להודות לחברי הוועד היוצאים – בת-שבע אנגלברג-בר ולביא שיפמן על כהונתם המשמעותית בוועד המנהל ועל תרומתם הרבה לאיגוד.

ולוועדת הבחירות, המורכבת מחברי עמותה מתנדבים והגוף המבקר של העמותה, אשר ניהלה את סדרי הבחירות, ופיקחה על תקינותן: יערה קזצינסקי אדן (יו"ר), שחר פייס, ערן פיקסר, דוד פרידמן ורו"ח מני צמח- הגוף המבקר של האיגוד, ולעו"ד טל קפלן, היועץ המשפטי שליווה את הוועדה כמשקיף.

פרוטוקולים

פרוטוקול ישיבתה הראשונה של ועדת הבחירות

פרוטוקול ישיבתה המסכמת של ועדת הבחירות לשנת 2019