הצטרפו לקהילת חברי איגוד האינטרנט הישראלי

רוצים שהרשת תהיה מרחב נגיש, בטוח וחופשי יותר?

הצטרפו כחברים לאיגוד האינטרנט הישראלי וקחו חלק בקידום הרשת בישראל.

הזדמנות לתמוך ולהשפיע!

 • מפתחים את האינטרנט

  אנו מנהלים ומפתחים שירותי תשתיות אינטרנט קיימים וחדשים, לשימוש קהילת האינטרנט הישראלית. ביניהם ניהול מרשם שמות המתחם תחת הסיומות הלאומיות של ישראל (IL. ו- .ישראל) ומחלף האינטרנט הישראלי IIX – Israel Internet Exchange.

 • חוקרים את האינטרנט

  אנחנו חוקרים את המישורים השונים בהם האינטרנט ושירותים מקוונים משפיעים על הציבור הישראלי, אוספים ומנגישים מידע עשיר ועדכני על האינטרנט הישראלי ומשתמשיו ומגבשים המלצות מדיניות ופעולות ציבוריות מול גורמי ממשל, אקדמיה, ארגוני חברה אזרחית, חינוך ותעשיית ההייטק בזירה המקומית והגלובלית.

 • מעצימים את האינטרנט

  מרכז נטיקה הינו גוף ידע מקצועי, המעניק סיוע וכלים מעשיים להתנהלות מיטבית ברשת . אנו פועלים להנגיש מידע וכלים לציבור הרחב. אנחנו מאמינים שידע הוא כוח וחשוב לצייד את הציבור הישראלי בכלים ומידע שיסיייעו לו לנווט את ההתנהלות שלו ברשת בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

 • בטוחים באינטרנט

  במסגרת קו הסיוע לאינטרנט בטוח של האיגוד, אנו מסייעים לציבור הישראלי להגן על עצמו מפני פגיעות ובריונות ברשת ומעניקים לו תמיכה וייעוץ בכל התמודדות והתגוננות בפני פגיעות ברשת. האיגוד נמצא בקשר רשמי רצוף עם תאגידי הרשתות החברתיות והמדינה כדי לדווח ולעצור פגיעות ונזקים ברשת.

 • שווים באינטרנט

  מיזם "אינטרנט לכולם" מקדם ומוציא לפועל מחקרים, פעילויות והמלצות מדיניות רשת מול גורמי ממשל ומקבלי החלטות כדי לדאוג שאינטרנט יהיה נגיש ושווה לכל קבוצות האוכלוסייה. כך שבכל זמן ומכל מקום, ניתן יהיה להשתמש בבטחון, במהירות ובחופשיות בשירותי אינטרנט ישראליים וגלובליים.

למה כדאי להצטרף לחברי האיגוד?

 • להוביל שינוי

  איגוד האינטרנט מקיים מגוון פעילויות המייצרות שינוי אמיתי בחיים של אנשים. אנו מזמינים אתכם להיות חלק מאיתנו ולהשפיע על מדיניות ציבורית בנושאי רשת מגוונים. אם יש לכם רעיון שאתם רוצים לקדם או פעילות שאתם רוצים לקחת בה חלק נשמח לשמוע מכם!

 • להשפיע

  הצטרפו לנבחרת של אנשי אקדמיה, טכנולוגיה, מקבלי החלטות ואנשי מקצוע שאכפת להם מעתיד האינטרנט בישראל. החברות באיגוד מקנה לכם את הזכות להצביע ולהשפיע באסיפות האיגוד ורשות להיבחר למוסדותיו. בנוסף, תהיו חברים בארגוןISOC העולמי.

 • להתחבר לקהילה

  בואו לפגוש אנשים, שכמוכם מתעניינים באינטרנט ורוצים לקדם אותו, השתתפו בדיונים והרחיבו את הרשת המקצועית שלכם (נטוורקינג), הצטרפו לקהילות מקצועיות וצרו שיתופי פעולה חדשים בהם תוכלו להוביל שינוי ברשת: קהילת מומחים לאוריינות ובטיחות ברשת, קהילת תשתיות IL-NOG, קהילת חוקרי האינטרנט ופורום קידום האינטרנט בחברה הערבית.

 • להיות מעודכנים

  תהיו הראשונים להתעדכן! אחת לחודש, נשלח ניוזלטר בו נעדכן על הפעילות שלנו באיגוד האינטרנט הישראלי, נעדכן בפעולות החשובות ביותר שהאיגוד עושה במטרה להגן ולקדם את האינטרנט בישראל.

פרטי תשלום

 • 70 ­ ₪ חברות רגילה
 • 20 ­ ₪ חברות לסטודנט/ חייל/ פנסיונר/בעלי מוגבלויות (כפוף להצגת תעודה)

לפרטים נוספים וליצירת קשר:  [email protected] ,03-9700918

 
שימו לב: אנו שמחים לעדכן בהחלטת הוועד המנהל על פי סעיף 4(ג) לתקנון האיגוד, על פיה החל משנת 2022 חבר.ת איגוד בעל.ת ותק של למעלה משלוש שנים – דמי החברות שלו.ה יהיו 0 ש"ח. אין צורך בתהליכי אישור לחברות מחדש. לכל שאלה בנושא או הודעה על רצון לסיים את החברות, כתבו לנו: [email protected]