החזירו אותם הביתה עכשיו
הצטרפו לקהילת חברי איגוד האינטרנט הישראלי

מדוע כדאי להצטרף לחברי האיגוד?

 • להוביל שינוי

  אנחנו מקדמים ומשפיעים על מדיניות והחלטות ציבוריות המעצבות את פניה של הרשת בישראל. אם יש לכם רעיון שאתם רוצים לקדם או פעילות שאתם רוצים לקחת בה חלק, נשמח לשמוע!

 • להשפיע

  הצטרפו לנבחרת של אנשי אקדמיה, טכנולוגיה, מקבלי החלטות ומומחים שאכפת להם מעתיד האינטרנט בישראל. החברות תקנה לכם זכות הצבעה והשפעה באסיפות האיגוד ואפשרות לבחור ולהיבחר למוסדותיו.

 • להתחבר לקהילה

  בואו לפגוש ולהכיר מומחים ואנשי מקצוע, שכמוכם חיים את האינטרנט ורוצים לקדם אותו, השתתפו בדיונים והרחיבו את הרשת המקצועית שלכם, הצטרפות תקנה לכם גם חברות וקשר עם ארגון ISOC העולמי.

 • להיות מעודכנים

  קחו חלק בפעילויות ותכנים בלעדיים שאנו יוזמים עבור חברי איגוד האינטרנט הישראלי – הרצאות מקצועיות בלעדיות, אירועים ושיתופי ציבור ועדכון חודשי קבוע על פעילות ותוצרי האיגוד בניוזלטר הבלעדי לחברים!

החברות באיגוד האינטרנט הישראלי, הינה בעלות סמלית של 70 ש"ח לשנה ב-3 השנים הראשונות.

לאחר מכן, חידוש החברות יהיה ללא עלות וללא צורך בתהליכי אישור חברות מחדש. מחיר מיוחד לסטודנטים/ חיילים/ פנסיונרים/בעלי מוגבלויות (כפוף להצגת תעודה).

מה אנחנו עושים?

 1. מפתחים את האינטרנט

  אנו מנהלים ומפתחים שירותי תשתיות אינטרנט קיימים וחדשים, לשימוש קהילת האינטרנט הישראלית. ביניהם ניהול מרשם שמות המתחם תחת הסיומות הלאומיות של ישראל (IL. ו- .ישראל) ומחלף האינטרנט הישראלי IIX – Israel Internet Exchange.

 2. חוקרים את האינטרנט

  אנו ממפים וחוקרים את המישורים וההיבטים השונים בהם האינטרנט ושירותים מקוונים משפיעים על הציבור הישראלי, אוספים ומנגישים מידע עשיר ועדכני על האינטרנט הישראלי ומשתמשיו ומגבשים המלצות מדיניות ופעולות ציבוריות מול גורמי ממשל, אקדמיה, ארגוני חברה אזרחית, חינוך ותעשיית ההייטק בזירה המקומית והגלובלית.

 3. מעצימים את האינטרנט

  אנו מעניקים סיוע וכלים מעשיים להתנהלות מיטבית ברשת ופועלים להנגיש מידע, משאבים וכלים לקבוצות מוחלשות ולציבור הרחב. אנחנו מאמינים שידע הוא כוח וחשוב לצייד את הציבור הישראלי בכלים ומידע שיסייעו לו לנווט את ההתנהלות שלו ברשת בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

 4. בטוחים באינטרנט

  קו הסיוע לאינטרנט בטוח מסייע למשתמשי הרשת בישראל להגן על עצמם מפני פגיעות ובריונות ברשת ומעניק להם תמיכה וייעוץ בכל הנוגע להתגוננות בפני פגיעות ברשת. האיגוד נמצא בקשר רשמי רצוף עם פלטפורמות הרשתות החברתיות ורשויות האכיפה כדי לדווח ולעצור פגיעות ונזקים ברשת.

פרטי תשלום

 • 70 ­ ₪ חברות רגילה
 • 20 ­ ₪ חברות לסטודנט/ חייל/ פנסיונר/בעלי מוגבלויות (כפוף להצגת תעודה)

לפרטים נוספים וליצירת קשר:  [email protected] ,03-9700918

שימו לב: אנו שמחים לעדכן בהחלטת הוועד המנהל על פי סעיף 4(ג) לתקנון האיגוד, על פיה החל משנת 2022 חבר.ת איגוד בעל.ת ותק של למעלה משלוש שנים – דמי החברות שלו.ה יהיו 0 ש"ח. אין צורך בתהליכי אישור לחברות מחדש. לכל שאלה בנושא או הודעה על רצון לסיים את החברות, כתבו לנו: [email protected]