חזרה לעמוד הקודם

ניהול שם מתחם (Domain Name)

ניהול דומיין (שם מתחם) מתבצע באמצעות ממשק הניהול של הרשם המנהל, לכן אם ברצונך לבצע פעולות בדומיין יש לפנות לרשם.

תפקידו של הרשם הוא לאפשר ולסייע לך לנהל את הדומיין בקלות ובבטחה.

לנוחיותך, בהמשך העמוד מפורטות הפעולות הניתנות לביצוע מול הרשם.

עדכון: החל מ 1 בנובמבר 2016, לא יתאפשר רישום ישיר של דומיינים באמצעות האיגוד, והציבור יופנה לרשמים שהוסמכו ע"י האיגוד בלבד. לפרטים נוספים על הפסקת הרישום הישיר.

עוד בנושא ניהול שם מתחם (Domain Name)

קוד אישור העברה (Transfer Authorization Code)

קוד אישור העברה (Transfer Authorization Code) מוסיף שכבת הגנה לשמירה על דומיין (שם מתחם) בפעולה של העברת ניהול שם מתחם בין רשמים (Transfer) ומאפשר רק למחזיק שם המתחם ליזום פעולת העברה. להגשת…

קראו עוד

העברת זכויות (Re-assign)

מחזיק שם מתחם רשאי להעביר את זכויות האחזקה בשם מתחם למחזיק אחר. את פעולת ההעברה ניתן לבצע רק כאשר רישום שם המתחם בתוקף מלא - ובמידה שאין הדבר כך, יש לחדש קודם את תוקף הרישום.

קראו עוד

העברת ניהול דומיין בין רשמים (Transfer)

מחזיק שם מתחם רשאי להעביר באופן חופשי את ניהול שם מתחם לרשם מוסמך אחר. לצורך העברת הניהול, יש לפנות לרשם אליו מעוניינים להעביר את הניהול. אם שם המתחם נעול להעברה, יש לפנות לרשם המנהל ממנו מבקשים לעבור, ולהורות לו על…

קראו עוד

רישום דומיין (New)

רישום שמות מתחם תחת הסיומות co.il ו-org.il נעשה באמצעות הרשמים המוסמכים. רשמים מוסמכים הינם גופים שהוסמכו ע"י איגוד האינטרנט לרישום שמות מתחם (דומיינים) תחת הסיומות co.il ו-org.il לאחר שנבדקה עמידתם בקריטריונים טכניים ושירותיים.

קראו עוד

מחיקת דומיין (Delete)

בפעולת המחיקה יש להשתמש רק כאשר מחזיק שם המתחם מעוניין למחוק את רישום שם המתחם לאחזקתו באופן מיידי. יש לשים לב שמייד עם אישור הפעולה שם המתחם חוזר לנחלת הכלל והופך לפנוי לרישום על בסיס כל הקודם זוכה.

קראו עוד

חידוש דומיין (Renew)

את החידוש ניתן לבצע רק באמצעות הרשם המוסמך המנהל את שם המתחם. אם ברצונך לחדש את רישום שם המתחם באמצעות רשם אחר, יש לבצע תחילה העברת ניהול (transfer) לרשם ואחר כך חידוש.

קראו עוד

עדכון פרטים (Modify)

הליך עדכון הפרטים מיועד לביצוע כל עדכון שאיננו העברת זכויות האחזקה בשם המתחם למחזיק אחר. באמצעות הליך זה ניתן לעדכן פרטי כתובת, טלפון או דוא"ל של מחזיק שם המתחם או של כל אחד מאנשי הקשר, להחליף את אנשי הקשר באחרים…

קראו עוד