חזרה לעמוד הקודם

הצטרפו לקהילת חברי איגוד האינטרנט הישראלי

הצטרפו לנבחרת של אנשי אקדמיה, טכנולוגיה, מקבלי החלטות ואנשי מקצוע שאיכפת להם מעתיד האינטרנט בישראל. החברות באיגוד מייצרת רשת משפיעה, ומקנה לכם את הזכות להצביע ולהשפיע באסיפות האיגוד ורשות להיבחר למוסדותיו. בנוסף, תהיו חברים בארגון ISOC העולמי ותקבלו גישה לפורומים ולהזדמנויות מעניינות.

לרכוש ידע

השתתפו במגוון כנסים ואירועים שמקיים האיגוד בנושאי רשת עדכניים, הכניסה לחברים חופשית! בואו להכיר מומחים בתחום, ללמוד על מגמות בעולם האינטרנט ולרכוש מיומנויות חדשות. כמו כן תקבלו עדכונים שוטפים על פעילויות האיגוד ונגישות למידע מקצועי.

להרחיב את הרישות המקצועי

בואו לפגוש אנשים, שכמוכם מתעניינים באינטרנט, השתתפו בדיונים בפורום חברי האיגוד, הרחיבו את הרשת המקצועית שלכם וצרו שיתופי פעולה חדשים.

בכירים בתחומי תשתיות האינטרנט? קהילת IL-NOG מציעה פלטפורמה לאנשי תשתיות אינטרנט בישראל ללמוד מעמיתיהם בקהילת האינטרנט הישראלית ומאנשי מקצוע מובילים מהקהילה הבינלאומית. במסגרת הקהילה מתקיים שיתוף בטכנולוגיות העדכניות ביותר באינטרנט ושיטות עבודה מומלצות בתעשייה, שיח על אתגרים טכניים, העומדים בפני הקהילה והזדמנויות ליצירת קשרים עסקיים ואסטרטגיים.

 לקדם שינוי

מעוניינים לקחת את החברות שלכם צעד אחד קדימה? איגוד האינטרנט מקיים מגוון פעילויות המייצרות שינוי אמיתי בחיים של אנשים. אנו מזמינים אתכם להתייחס לטיוטות ניירות המדינות, המתפרסמים מעת לעת, ולהשפיע על מדיניות ציבורית בנושאי רשת מגוונים. אם יש לכם רעיון שאתם רוצים לקדם או פעילות שאתם רוצים לקחת בה חלק נשמח לשמוע מכם!

פרטי התשלום

דמי חברות שנתית באיגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר)

  • 70 ­ ₪ חברות רגילה
  • 20 ­ ₪ חברות לסטודנט/ חייל/ פנסיונר/בעלי מוגבלויות (כפוף להצגת תעודה)

לפרטים נוספים וליצירת קשר:  [email protected] ,03-9700910

שימו לב: אנו שמחים לעדכן בהחלטת הוועד המנהל על פי סעיף 4(ג) לתקנון האיגוד, על פיה החל משנת 2022 חבר.ת איגוד בעל.ת ותק של למעלה משלוש שנים – דמי החברות שלו.ה יהיו 0 ש"ח. אין צורך בתהליכי אישור לחברות מחדש. לכל שאלה בנושא או הודעה על רצון לסיים את החברות, כתבו לנו: [email protected]