חזרה לעמוד הקודם

הצטרפו לקהילת חברי איגוד האינטרנט הישראלי

איגוד האינטרנט הישראלי פועל כגוף טכנולוגי-ניטרלי, המנהל תשתיות בליבת האינטרנט בישראל, ומקדם יוזמות מדיניות ציבורית המשפיעות על החיים הדיגיטליים של  כלל אזרחי ישראל ותושביה. בימים בהם גורמים רבים מנסים לשנות סדרי עולם בתחום האינטרנט בישראל,  אנו קוראים לאגד כוחות ולפעול באופן אקטיבי כדי לשמור על אופיו של האינטרנט בישראל כפתוח, נייטרלי, שוויוני ובטוח!

להיות חלק מקהילה משפיעה

הצטרפו לנבחרת של אנשי אקדמיה, טכנולוגיה, מקבלי החלטות ואנשי מקצוע שאיכפת להם מעתיד האינטרנט בישראל. החברות באיגוד מייצרת רשת משפיעה, ומקנה לכם את הזכות להצביע ולהשפיע באסיפות האיגוד ורשות להיבחר למוסדותיו. בנוסף, תהיו חברים בארגון ISOC העולמי ותקבלו גישה לפורומים ולהזדמנויות מעניינות.

לרכוש ידע

השתתפו במגוון כנסים ואירועים שמקיים האיגוד בנושאי רשת עדכניים, הכניסה לחברים חופשית! בואו להכיר מומחים בתחום, ללמוד על מגמות בעולם האינטרנט ולרכוש מיומנויות חדשות. כמו כן תקבלו עדכונים שוטפים על פעילויות האיגוד ונגישות למידע מקצועי.

להרחיב את הרישות המקצועי

בואו לפגוש אנשים, שכמוכם מתעניינים באינטרנט, השתתפו בדיונים בפורום חברי האיגוד, הרחיבו את הרשת המקצועית שלכם וצרו שיתופי פעולה חדשים.

 לקדם שינוי

מעוניינים לקחת את החברות שלכם צעד אחד קדימה? איגוד האינטרנט מקיים מגוון פעילויות המייצרות שינוי אמיתי בחיים של אנשים. אנו מזמינים אתכם להתייחס לטיוטות ניירות המדינות, המתפרסמים מעת לעת, ולהשפיע על מדיניות ציבורית בנושאי רשת מגוונים. אם יש לכם רעיון שאתם רוצים לקדם או פעילות שאתם רוצים לקחת בה חלק נשמח לשמוע מכם!

פרטי התשלום

דמי חברות שנתית באיגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר)

  • 70 ­ ₪ חברות רגילה
  • 20 ­ ₪ חברות לסטודנט/ חייל/ פנסיונר/בעלי מוגבלויות (כפוף להצגת תעודה)