החזירו אותם הביתה עכשיו
חזרה לעמוד הקודם

אודות הבחירות

הבחירות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי מתקיימות אחת לשנה. הוועד כולל 7 חברים המכהנים בהתנדבות, כאשר תקופת הכהונה של כל חבר ועד היא 3 שנים.

תוצאות הבחירות לשנת 2021

להלן תוצאות הבחירות, שהסתיימו היום (23/12/21) בשעה 12:00, לאחר תקופת הצבעה בת 48 שעות.

ד"ר שרון בר-זיו. קרדיט תמונה - עידו לביא

ד"ר שרון בר-זיו. קרדיט תמונה – עידו לביא

ד"ר שרון בר-זיו – 94 קולות מכלל הבוחרים

שרון מרצה בבית הספר למשפטים, המכללה האקדמית ספיר. היא מתמחה בממשק שבין משפט וטכנולוגיה, ועוסקת במחקר והוראה בתחום דיני המידע, דיני קניין רוחני, חדשנות ויזמות. מאמריה של ד"ר בר-זיו מתפרסמים בכתבי עת מובילים והיא מוזמנת להשתתף בכנסים בתחומי מומחיותה בישראל ובחו"ל.

 

עו"ד ורד זליכה – 84 קולות מכלל הבוחרים

עו"ד ורד זליכה. קרדיט תמונה: איה בן עזרי

עו"ד ורד זליכה. קרדיט תמונה: איה בן עזרי

עו״ד ורד זליכה, שותפה וראשת תחום סייבר ובינה מלאכותית במשרד עורכי הדין ליפא מאיר ושות' ועמיתת מחקר במרכז פדרמן לחקר הסייבר בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. ורד היא מומחית במשפט ובמדיניות סייבר, ובעלת ניסיון רב בעיסוק במשפט, סייבר וטכנולוגיה, בזירה הבינלאומית, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. בתפקידה כיום, מובילה את פרקטיקת הסייבר והבינה המלאכותית במשרד ליפא מאיר, ואמונה על ייעוץ משפטי למגוון ארגונים וחברות במשק. כיהנה בעבר כראשת תחום מדיניות בינלאומית במערך הסייבר הלאומי, וייצגה את ישראל בקבוצות עבודה לסייבר באו"ם וב – OECD. בנוסף, היתה יועצת משפטית לענייני טכנולוגיה וסייבר בצה"ל. כמו כן, בעבר היתה חברת וועדת ההיגוי של המרכז לחקר הסייבר – משפט ומדיניות, באוניברסיטת חיפה.
 

ד"ר תומר סיימון – 75 קולות מכלל הבוחרים

ד"ר תומר סיימון

ד"ר תומר סיימון

תומר הינו המדען הראשי של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח. בתפקידו הקודם היה תומר סמנכ"ל טכנולוגיות לאומיות במיקרוסופט ישראל. תומר הינו מומחה בתכנון והובלת תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ובטכנולוגיות ענן ציבורי, בינה מלאכותית ומחשוב קוונטי, וחוקר שנים את תחומי האוטומציה ועתיד שוק העבודה. היום, תומר מלווה בכירים רבים במערכת הלאומית הישראלית והבינלאומית בבניית אסטרטגיות ארגוניות ולאומיות.

 

הנבחרים יצטרפו אל חברי הוועד המכהנים בהתנדבות: עו"ד קרן אלבורג-רימון, רמי מלאכי, אבי נגר, אורי שדות.

שיעור ההצבעה עמד על 60.34%.

ברכות לזוכים – אנו מברכים על הצטרפותכם. ליתר המתמודדים – תודה על הנכונות והרצון להיות חלק משפיע, נשמח להמשך מעורבותכם.

תודות

חברי הוועד המנהל והצוות המקצועי של איגוד האינטרנט מבקשים להודות לחברי הוועד היוצאים –פרופ' קרין נהון (נשיאה), ארוד בליסה ורועי בסר על כהונתם המשמעותית בוועד המנהל ועל תרומתם הרבה לאיגוד.

ולוועדת הבחירות, המורכבת מחברי עמותה מתנדבים והגוף המבקר של העמותה, אשר ניהלה את סדרי הבחירות, ופיקחה על תקינותן: דן תל-ניר (יו"ר), דן פרידמן, אלעד צור ורו"ח רני רבין- הגוף המבקר של האיגוד, ולעו"ד טל קפלן, היועץ המשפטי שליווה את הוועדה כמשקיף.

פרוטוקול ועדת הבחירות

פרוטוקול ישיבת סיכום הבחירות והתפלגות התוצאות – זמינים לצפייה חופשית.