חזרה לעמוד הקודם

ברכות לחברי הוועד המנהל החדשים 2020

הבחירות לוועד העמותה מתקיימות אחת לשנה. ככלל, ועד העמותה כולל 7 חברים. תקופת הכהונה של כל חבר ועד היא 3 שנים. במערכת הבחירות הנוכחית ובהתאם להוראות התקנון נבחרו 2 חברי ועד חדשים.

ההצבעה מתבצעת באמצעות מערכת הצבעות מקוונת, וכל תהליך הבחירות מתנהל בפיקוח ועדת בחירות, המורכבת גם היא מחברי עמותה מתנדבים, הגוף המבקר והיועץ המשפטי של העמותה.

ועדת הבחירות מלווה את הליך הבחירות מהגשת הצעות המועמדים, בדיקת כשירותם ועמידתם בתנאים הקבועים בתקנון, ופיקוח על הליך הבחירות.

להלן תוצאות הבחירות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) לשנת 2020:

אורי שדות

אורי שדות

אורי שדות – 77 קולות מכלל הבוחרים

אורי שדות (36), בוגר תואר שני בממשל מאוניברסיטת פרינסטון (MPA), ותואר ראשון בכלכלה והיסטוריה, מהאוניברסיטה העברית. מביא עמו נסיון מקצועי כמנהל פרוייקטים ויועץ בתחום סייבר ואבטחת מידע במערכת הבטחון, וייעוץ בחברת הייעוץ העסקי מקינזי. כמו כן, בעברו כיהן כחוקר וראש לשכה לאלוף עמוס ידלין במכון למחקרי ביטחון לאומי INSS, וכחוקר במכון המחקר Council on Foreign Relations בוושינגטון.

אבי נגר

אבי נגר

אבי נגר –69 קולות מכלל הבוחרים

אבי נגר (51), מכהן כחבר הוועד המנהל בשלוש השנים האחרונות, וזוהי כהונתו השנייה.

אבי נגר הנו המקים והמנכ"ל (לשעבר) של חברת סקיורנט, ומביא עימו נסיון של למעלה מ-25 שנה בתחומי תקשורת מחשבים, אבטחת מידע וסייבר. בעברו גם עסק בתכנון, הקמה ותפעול של פתרונות הגנת סייבר לארגונים גדולים ובינוניים ובכללם גופים מונחי רגולציה. משמש כיועץ מקצועי לארגונים ולחברות הזנק ובפתרונות הגנת סייבר לגופים מוסדיים וממשלתיים בארץ ובעולם.

החל משנת 2019, אבי מכהן גם כיו"ר ועדת ההיגוי לשרותי התשתית הפועלת באיגוד האינטרנט הישראלי כגורם מקצועי, המבקר את פעילות התשתית המתבצעת ע"י הדרג המקצועי באיגוד.

הנבחרים יצטרפו אל חברי הוועד המכהנים בהתנדבות: עו"ד קרן אלבורג-רימון, ארוד בליסה, רועי בסר, פרופ' קרין נהון ורמי מלאכי.

שיעור ההצבעה הינו 54.44% (גבוה באחוז לערך משיעור ההצבעה בשנה שעברה).

ברכות לזוכים – אנו מברכים על הצטרפותכם. ליתר המתמודדים – תודה על הנכונות והרצון להיות חלק משפיע, נשמח להמשך מעורבותכם.

תודות

חברי הוועד המנהל וצוות המקצועי של איגוד האינטרנט מבקשים להודות לחבר הוועד היוצא –קובי סלע על כהונתו המשמעותית בוועד המנהל ועל תרומתו הרבה לאיגוד.

ולוועדת הבחירות, המורכבת מחברי עמותה מתנדבים והגוף המבקר של העמותה, אשר ניהלה את סדרי הבחירות, ופיקחה על תקינותן: דן תל-ניר (יו"ר), שמואל דרילמן, שחר פייס ורו"ח מני צמח- הגוף המבקר של האיגוד, ולעו"ד טל קפלן, היועץ המשפטי שליווה את הוועדה כמשקיף.

פרוטוקול ישיבת סכום הבחירות והתפלגות התוצאות – זמינים לצפייה חופשית.

מידע ומסמכים