חזרה לעמוד הקודם

הצטרפו לקהילת חברי איגוד האינטרנט הישראלי

יש לכם קול. יש לכם השפעה. הצטרפו לקהילה.

איגוד האינטרנט הישראלי פועל כגוף טכנולוגי-ניטרלי, המנהל תשתיות בליבת האינטרנט בישראל, ומקדם יוזמות מדיניות ציבורית המשפיעות על החיים הדיגיטליים של  כלל אזרחי ישראל ותושביה. בימים בהם גורמים רבים מנסים לשנות סדרי עולם בתחום האינטרנט בישראל,  אנו קוראים לאגד כוחות ולפעול באופן אקטיבי כדי לשמור על אופיו של האינטרנט בישראל כפתוח, נייטרלי, שוויוני ובטוח!

להיות חלק מקהילה משפיעה

הצטרפו לנבחרת של אנשי אקדמיה, טכנולוגיה, מקבלי החלטות ואנשי מקצוע שאיכפת להם מעתיד האינטרנט בישראל. החברות באיגוד מייצרת רשת משפיעה, ומקנה לכם את הזכות להצביע ולהשפיע באסיפות האיגוד ורשות להיבחר למוסדותיו. בנוסף, תהיו חברים בארגון ISOC העולמי ותקבלו גישה לפורומים ולהזדמנויות מעניינות.

לרכוש ידע

השתתפו במגוון כנסים ואירועים שמקיים האיגוד בנושאי רשת עדכניים, הכניסה לחברים חופשית! בואו להכיר מומחים בתחום, ללמוד על מגמות בעולם האינטרנט ולרכוש מיומנויות חדשות. כמו כן תקבלו עדכונים שוטפים על פעילויות האיגוד ונגישות למידע מקצועי.

להרחיב את הרישות המקצועי

בואו לפגוש אנשים, שכמוכם מתעניינים באינטרנט, השתתפו באירועי MeetUp שלנו בתחומי עניין שונים, הרחיבו את הרשת המקצועית שלכם וצרו שיתופי פעולה חדשים.

 לקדם שינוי

מעוניינים לקחת את החברות שלכם צעד אחד קדימה? איגוד האינטרנט מקיים מגוון פעילויות המייצרות שינוי אמיתי בחיים של אנשים ואתם מוזמנים לקחת בהן חלק. לדוגמא תוכלו לתרום במסגרת תכניות לקידום מדיניות והרחבת המודעות של מקבלי החלטות, במסגרת מפגשים חינוכיים שמלמדים את הציבור על בטיחות ופרטיות ילדים, ובמסגרת תכניות קהילתיות שמטרתן להרחיב נגישות של אינטרנט בקרב אוכלוסיות מוחלשות.

לפרטים נוספים וליצירת קשר:  members@isoc.org.il ,03-9700910