חזרה לעמוד הקודם

למה לבחור בדומיין ישראלי?

8 סיבות למה כדאי לבחור בדומיין (שם מתחם) ישראלי לעסק שלכם

*חשוב לדעת: דומיין הוא המילה השגורה למונח הנכון בעברית: שם מתחם. המונח הנכון מבחינה לשונית בעברית הנו שם מתחם, אולם המינוח המוכר והשכיח יותר בציבור הנו דומיין, ולכן אנו משתמשים בשני המונחים גם כאן באתר.

1 המערכות של מרחב il מאובטחות ברמה הגבוהה בעולם. מרחב il הוגדר כ"תשתית קריטית" של מדינת ישראל, ומוגן בהתאם! (חשוב לדאוג, בנוסף, לאבטחת האתר שלכם!)

2 דומיין ישראלי (il) לשיפור ה-SEO של האתר: שימוש בדומיין (שם מתחם) עם סיומת מקומית עשוי לשפר את תוצאות דירוג תוצאות החיפוש לקהל ישראלי (ראו מידע כאן)

3 דומיין ישראלי (il) = גאווה ישראלית: 97% מהדומיינים ב-IL הם של ישראלים!

4 לדומיין ישראלי (il) יש שירות בשפה העברית: הרשמים והמרשם נותנים שירות אנושי בעברית, לפי זמני עבודה בישראל.

5 דומיין ישראלי (il) כי לכל הגדולים יש: ל-77% מהעסקים הגדולים (מעל 100 עובדים)יש דומיין ישראלי (שטראוס-עלית, לאומי, כללית, ממשלת ישראל, ynet, תאגיד השידור הישראלי, חבר וכד')

6 דומיין ישראלי (il) מגן על המותג שלכם: יש לכם עסק בישראל? רשמו דומיין ישראלי כדי להגן על המותג שלכם בשוק המקומי.
הלקוחות שלכם גם בחו"ל? רשמו גם וגם ותפסו את הדומיין הישראלי. חבל שמישהו אחר ירשום את שם העסק שלכם בכתובת ישראלית שלא משוייכת אליכם.

7 דומיין ישראלי (il) נותן לכם סיכוי גבוה למצוא שם אטרקטיבי ופנוי: עשרות אלפי דומיינים בעלי שלושה תוים, ולמעלה ממליון בארבעה תוים עדיין פנויים לרישום! רשמתם דומיין בסיומת אחרת? רשמו גם ב-il, יש סיכוי גבוה שהדומיין עדיין פנוי!

8 דומיין ישראלי (il) תורם לקהילה: המרשם של IL מנוהל ע"י איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) ההכנסות מרישום דומיינים חוזרות לקהילת האינטרנט הישראלית לפיתוח ויציבות התשתית של מרחב IL ושלל מיזמים לטובת הציבור (נטיקה – כלים להתנהלות חברתית ברשת; Block – מרכז הגנת סייבר לאזרחים, פעילות למניעת צנזורה על האינטרנט וכד')

טיפ: יש לכם אתר ב-WIX או WordPress.com? חברו אותו בקלות לדומיין ישראלי ב-il

בידקו אם הדומיין שלכם פנוי ורישמו אותו לפני שייתפס!