חזרה לעמוד הקודם

למה לבחור בדומיין ישראלי?

8 סיבות למה כדאי לבחור בדומיין ישראלי לעסק שלכם

1 דומיין ישראלי (il) מאובטח: המערכות של מרחב il מאובטחות ברמה הגבוהה בעולם. מרחב il הוגדר כ"תשתית קריטית" של מדינת ישראל, ומוגן בהתאם!

2 דומיין ישראלי (il) משפר את ה-SEO של האתר: שימוש בדומיין (שם מתחם) עם סיומת מקומית משפר את דירוג תוצאות החיפוש לקהל ישראלי (ראו: https://support.google.com/webmasters/answer/182192)

3 דומיין ישראלי (il) = גאווה ישראלית: 97% מהדומיינים ב-IL הם של ישראלים!

4 לדומיין ישראלי (il) יש שירות בשפה העברית: הרשמים והמרשם נותנים שירות אנושי בעברית, לפי זמני עבודה בישראל.

5 דומיין ישראלי (il) כי לכל הגדולים יש: ל-77% מהעסקים הגדולים (מעל 100 עובדים)יש דומיין ישראלי (שטראוס-עלית, לאומי, כללית, ממשלת ישראל, ynet, תאגיד השידור הישראלי, חבר וכד')

6 דומיין ישראלי (il) מגן על המותג שלכם: יש לכם עסק בישראל? רשמו דומיין ישראלי כדי להגן על המותג שלכם בשוק המקומי.
הלקוחות שלכם גם בחו"ל? רשמו גם וגם ותפסו את הדומיין הישראלי. חבל שמישהו אחר ירשום את שם העסק שלכם בכתובת ישראלית שלא משוייכת אליכם.

7 דומיין ישראלי (il) נותן לכם סיכוי גבוה למצוא שם אטרקטיבי ופנוי: עשרות אלפי דומיינים בעלי שלושה תוים, ולמעלה ממליון בארבעה תוים עדיין פנויים לרישום! רשמתם דומיין בסיומת אחרת? רשמו גם ב-il, יש סיכוי גבוה שהדומיין עדיין פנוי!

8 דומיין ישראלי (il) תורם לקהילה: המרשם של IL מנוהל ע"י איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) ההכנסות מרישום דומיינים חוזרות לקהילת האינטרנט הישראלית לפיתוח ויציבות התשתית של מרחב IL ושלל מיזמים לטובת הציבור (נטיקה – כלים להתנהלות חברתית ברשת; Block – מרכז הגנת סייבר לאזרחים, פעילות למניעת צנזורה על האינטרנט וכד')

טיפ: יש לכם אתר ב-WIX או WordPress.com? חברו אותו בקלות לדומיין ישראלי ב-il

בידקו אם הדומיין שלכם פנוי ורישמו אותו לפני שייתפס!