חזרה לעמוד הקודם

נציגות חדשות לוועד איגוד האינטרנט הישראלי: ד"ר האמה אבו-קשק ועו"ד קרן אלבורג-רימון

ד"ר האמה אבו-קשק, מרצה בכירה במחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר ועו"ד קרן אלבורג-רימון, העומדת בראש תחום הקניין הרוחני במשרד הרצוג, פוקס, נאמן יהיו אחראיות ביחד עם שאר חברי הוועד על התוויית המדיניות והאסטרטגיה של איגוד האינטרנט הישראלי.

הליך הבחירות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) לשנת 2022, הסתיים בבחירתן של שתי חברות וועד מנהל: ד"ר האמה אבו-קשק ועו"ד קרן אלבורג-רימון, שנבחרה מחדש לכהונה נוספת. שתי חברות הוועד החדשות מביאות ידע וניסיון מקצועי רחבים בתחומי התמחות רלוונטים ומשמעותיים מאד לאיגוד בהיבטי טכנולוגיה, משפט, חברה ומחקר, וייקחו חלק פעיל בקידום אסטרטגיית ומטרות האיגוד.
הוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי אמון על התוויית המדיניות והאסטרטגיה של האיגוד ומונה שבעה חברים. תקופת הכהונה של כל חבר ועד הינה שלוש שנים, כאשר כל חברי הוועד המנהל מכהנים בתפקידם בהתנדבות.
ד"ר האמה אבו-קשק מרצה בכירה במחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר. תחומי המחקר שלה עוסקים במדיה חדשים, פערים דיגיטליים, אקטיביזם דיגיטלי ולמידה דיגיטלית. מחקריה הוצגו בכנסים מקומיים ובין-לאומיים ופורסמו בכתבי עת מובילים בעולם

עו"ד קרן אלבורג-רימון, בעלת 31 שנות ניסיון בעריכת דין, שותפה וראש מחלקת הקניין הרוחני במשרד הרצוג, פוקס, נאמן. קרן מייעצת לקשת נרחבת של לקוחות ישראליים ובינלאומיים, החל מחברות סטארט-אפ בראשית דרכן, דרך בתי חולים, מוסדות כספיים וכלה בחברות ענק רב-לאומיות, בכל תחומי הקניין הרוחני. היא מעורבת בניסוח חוזים וניהול משא ומתן מסחרי, בדגש על תחומי פיתוח ומסחור הטכנולוגיה, ואף מתמחה בניהול תיקי סימני מסחר בארץ ובעולם ובטיפול בממשק שבין סימני מסחר לשמות מתחם.