חזרה לעמוד הקודם

עו"ד יורם הכהן מונה למנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי

עו״ד יורם הכהן (54) נבחר לתפקיד מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי. הכהן הקים ועמד עד שנת 2013 בראש הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו"ט) במשרד המשפטים. הוא נבחר לפי המלצת ועדת איתור שמונתה על ידי הוועד המנהל של איגוד.

עו"ד הכהן מתמחה בנושאי משפט וטכנולוגיה, ומשמש כעמית מחקר בנושאי סייבר, טכנולוגיה ומשפט במכון למחקרי בטחון לאומי. הוא מגיע לאיגוד עם ניסיון רב במשפט וטכנולוגיה, רגולציה ואבטחת מידע. בין היתר, הוא היה הרגולטור המדינתי בנושאים של הגנת פרטיות במידע, חתימה אלקטרונית ונתוני אשראי, וייצג את מדינת ישראל בפורומים בינלאומיים רבים בסוגיות של מדיניות בנושאים טכנולוגיים, לרבות ארגון ה-OECD.

ד"ר אלון הסגל, מל"א, נשיא איגוד האינטרנט: "אני מברך את יורם הכהן על בחירתו לתפקיד, ומודה לו על נכונותו לקחת על עצמו משימה חשובה זו. הוועד המנהל של האיגוד בטוח כי הוא האדם הנכון לתפקיד, אשר יוכל להצעיד את האיגוד קדימה."

עו"ד יורם הכהן: "אני מודה לוועד המנהל של איגוד האינטרנט על האמון שניתן בי. לאיגוד האינטרנט הישראלי חשיבות רבה, הן כמי שמנהל מערכת תשתית של האינטרנט בישראל, והן כארגון החברה האזרחית המוביל בתחום החיים הדיגיטליים של אזרחי ישראל ואני מקווה להנהיגו למחוזות חדשים."