החזירו אותם הביתה עכשיו
חזרה לעמוד הקודם

ד"ר אלון הסגל, מל"א, נבחר מחדש לנשיאות איגוד האינטרנט הישראלי

ד"ר אלון הסגל, מל"א, נבחר על ידי הוועד המנהל של איגוד האינטרנט לשנה נוספת לעמוד בראשו ולשמש כנשיא האיגוד.

ד"ר אלון הסגל, מל"א, נבחר אמש על ידי הוועד המנהל של איגוד האינטרנט זו השנה שלישית ברציפות לעמוד בראשו ולשמש כנשיא האיגוד. הוועד הוא הגוף המוביל את פעילות האיגוד ומתווה את האסטרטגיה של הארגון. כגוף טכנולוגי מוביל, ליבת הפעילות של האיגוד הינה ניהול מרשם הדומיינים תחת הסיומת il., ולצידה קיימת קשת רחבה של פעילויות חברתיות לקידום האינטרנט בישראל בכל שדרות הציבור.

ד"ר הסגל , מל"א, הוא חוקר, מרצה בכיר במרכז ללימודים אקדמיים, מרצה באוניברסיטת בר אילן, יועץ מומחה ומרצה בתחום המדיה החברתיות במרחב הדיגיטלי.

עם בחירתו המחודשת התייחס הסגל להישגי האיגוד בשנה החולפת: "אני מודה לכולם על האמון שנותנים בי ומאמין שנמשיך להתקדם. ההישגים המשמעותיים שלנו במהלך השנה האחרונה הם בנושא רישום הדומיינים – בו חיזקנו את הקשרים שלנו עם גופים בינ"ל ושידרגנו את מערכות הטכנולוגיה שהוכיחו את עמידותם במהלך מבצע צוק איתן ובמקביל המרכז לאינטרנט בטוח הגדיל את היקף הפעילות שלו במאות אחוזים כאשר הוא מוביל את המסר של הצורך באינטרנט חופשי ניטראלי ובטוח. כמו כן, לקראת סוף השנה התמקדנו בהעברת הידע לשדרוג היכולת הדיגיטליות של עסקים קטנים והבינוניים בתחום המסחר האלקטרוני בחברה, פרויקט שימשיך לצמוח גם השנה בשיתוף עם גופים מסחריים וציבוריים מובילים במשק." סיכם הסגל.